Kaq kohë pas lindjes së vajzës, në këtë gjendja ka përfunduar Xhensila

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga palestra dhe po duket shumë në formë./ORAinfo/