Shoqja e publikon Egzonën në gjendje aspak të mirë, ja reagimi i saj

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot një shoqe e saj ka publikuar një foto me Egzonën e cila duket shumë e shpërqëndruar.

Por, këtë foto Egzona e ka publikuar edhe në Instagramin e saj./ORAinfo/