Teuta dhe Adonisi si dy ‘yje’ në premierën e filmit, kaq bukur po duken të dy

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga premiera e filmit, ku shihet bashkë me Adonisin.

Të dy po duken një ҫift shumë i bukur dhe simpatik./ORAinfo/