Pas humbjes nga Inter, Gattuso e ka këtë problem të madh

Gattuso ka vetëm një problem pas humbjes me Inter. Në vigjilje të derbit me Inter, trajneri Gennaro Gattuso deklaroi se nëse gjërat shkojnë keq në...

Trajneri i Danimarkës ‘tallet’ me Kosovën: Do të bëjmë stërvitje të...

Kosova dhe Danimarka do të luajnë një ndeshje miqësore. Trajneri i Danimarkës, Age Hareide, ka provokuar në prag të ndeshjes Kosovë – Danimarkë. Kosova dhe Danimarka...

Zbulohet plani i madh i Zidane për “rrëmbimin” e yllit të...

26-vjeçari Mane u transferua te Liverpool në verën e vitit 2016 për 41 milion euro. Sipas raportimeve të “France Football”, është Sadio Mané objektivi kryesor...

Chealse ‘shokon’ Realin, ia refuzon 82 milionë eurot, ia tregon çmimin...

Chelsea refuzon ofertën e parë të Realit. Chelsea ka refuzuar ofertën e parë të Realit prej 82 milionë eurove për Eden Hazardin. Sipas “Het Laatste Nieuws”,...